fbpx

Już ponad 600 uczniów wzięło udział w lekcjach bezpiecznego Internetu prowadzonych w ramach Kampanii Bezpieczny Internet!

Pierwsze wiosenne spotkania z dziećmi i młodzieżą były naprawdę udane. Wspólnie z sierżant Anną Biziorek z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej odwiedziliśmy trzy placówki oświatowe na terenie Gminy Cyców: Szkołę Podstawową w Malinówce, Zespół Szkół w Cycowie oraz Szkołę Podstawową w Stawku. 

Lekcje podzielone tematycznie poruszały zagadnienia dostosowane do grup wiekowych. Najmłodsi usłyszeli o niebezpieczeństwie internetowej przyjaźni z nieznajomymi i grach online, a starsi wypowiadali się na temat cyberprzemocy i sekstingu. Z Kampanii BI skorzystała również liczna grupa rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Stawku. Na odrębnym spotkaniu przypomnieliśmy rodzicom o zagrożeniach płynących z nie kontrolowania najmłodszych użytkowników sieci. Każdy uczestnik lekcji bezpiecznego Internetu otrzymał poradnik oraz drobny upominek.

Zachęcamy wszystkie szkoły do kontaktu w sprawie organizacji zajęć pod nr tel. 881 445 001
Już nie możemy doczekać się następnych spotkań!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

biuro@wirtualnepowiaty.pl

+48 81 531 5292

+48 881 445 001

facebook.com/wirtualnepowiaty

Al. Jana Pawła II 95 B, 21-010 Łęczna

NIP 505-012-55-74

REGON 362678782

ODKRYJ NASZĄ NAJLEPSZĄ OFERTĘ
ZOSTAW KONTAKT - ODDZWONIMY!
Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.